Перейти до основного вмісту

Про мацання рук справжніми хлопами

Зараз буде розшукана в мережі розповідь про традицію всіх нормальних хлопів мацати один одному руки.

Всі нормальні хлопи при зустрічі мацають один одному рукуЯкщо не мацати, то ти або ненормальний, або не хлоп.
Бабі мацати руку не треба, тому що вона не хлоп, навіть якщо вона нормальна баба.
Якщо нормальні хлопи зустрілися в туалеті, то руки не мацають, тому що вони можуть бути обісцяні.
Якщо у нормального хлопа в одній руці мобіла, а в іншій сумка, то він повинен сумку затиснути між ніг, а мобілу, якщо вона в правій руці, перекласти в ліву, тому, що нормальні хлопи мацають тільки праву руку.
Ліву руку можна мацати лише тоді, коли права зламана або ампутована.
Якщо руки мокрі або брудні, треба дати помацати лікотьАле перед цим треба сказати: "Мокрі", або "Брудні".
Вдруге за день руку можна помацати, тільки потрібно сказати: "Бачилися". А вдруге треба мацати руку, при прощанніЯкщо хтось пропонує тобі помацати руку не тільки при зустрічі, а й при прощанні, то це, в натурі, - нормальний хлоп.
Коли зайдеш в приміщення де сидіти 15 хлопів, треба пройти по колу і помацати руки у кожного.
Якщо ти в рукавичках, то щоб нормальному хлопу помацати руку, рукавичку треба зняти.
Коли дуже холодно, можна й не знімати тільки перед цим треба сказати: "Холодно, давай так".
Але якщо інший хлоп все одно зняв рукавичку, то і ти повинен зняти.
Якщо рука не зламана і не ампутована, а просто болить, то відмовлятися від мацання рук не можна, треба терпітищо, ти не хлоп, чи що.
У ділових колах прийнято ще давати один одному візиткуАле якщо хлоп дав тобі візитку, а руку не помацав, то він або якийсь не такий, або тебе за хлопа не вважає, з такими треба обережніше.
Є думка, що, якщо помацати руку таксисту або продавцеві на ринку, вони зрозуміють, що ти нормальний хлоп, і не будуть тебе обдурювати.
З іншого боку, якщо на курорті який-небудь чужоземний хлоп сам тобі намагається помацати руку, це може значити, що він якраз і хоче тебе обдурити, так що тут треба бути особливо обережним.
Якщо хлоп, наприклад, автослюсар хоче тобі руку помацати, і він її витер ганчіркою, а ганчірка брудна, то все одно треба руку мацати, а то він може подумати, що ти його за хлопа не вважаєш, і накрутити щось у машиніПростіше потім руку помити.
Питання про те, мацати чи ні руки лікарям-урологам і проктологам, залишається відкритимЗ одного боку, вони ж постійно миють руки і в рукавичках працюють, а з іншого боку - хрін його знає.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Школі - гаплик

Не школі в цілому, як структурі з передачі знань з покоління в покоління, а школі зокрема, з її будівлями, опаленням, ремонтами, директором, завучами і педколективом, зі «здайте гроші на штори», «до дошки піде…», «а голову ти не забув?»... Цій школі, точно – гаплик. Як і більшість гапликів, цей гаплик також підкрався непомітно. З появою сучасних засобів комунікації, школа перестає бути єдиним місцем, де відбувається передача знань. Незабутня Катерина Кузьмівна ще у кінці 1960-х попереджала: «вдома не бешкетуйте, а вчіть уроки – я по телевізору все бачу». Я сам, як і більшість моїх однокласників, кілька днів вдома вечері до телевізора не підходили, а дехто, навіть показував телевізору зошити з виконаним домашнім завданням. Трохи згодом дійшло, що тодішня техніка ще не здатна на дистанційне навчання. На відміну від сучасної. Саме з її можливостями, останнім часом з перемінним успіхом тривали спроби невеликих гапличків. Проте, початок сучасному гаплику поклав COVID-19, який в основних рис

Приборкання людини

Хтось має сумнів, що людина - дитя природи? Питання риторичне. Природа створила людину, у ній людина жила, еволюціонувала, поки їй не набрид природний бардак, і вона вирішила створити свій. Не так щоб ні з того, ні з сього, просто всі передумови для цього настали. І тут почалося. Адже, як не крути, нові порядки давалися не легко по дуже простій причині - перефразувавши стару істину: можна вивести людину з природи, а природу з людини - ніколи. Яку задачу ставила природа перед людиною? Та, точно таку, як і перед кожною живою істотою - розмножатися. І все! А що ж хотіла людина сама від себе і свого оточення, покинувши "батьківську хату"? Не будемо заглиблюватися у сиву давнину, все одно про неї нам нічого не відомо. Одне можна сказати точно - людина намагалася створити для себе комфортне середовище. Процес досягнення цієї мети втілився у Декалозі - десятьох заповідях Божих. Відчуваєте різницю - у природи була лише одна заповідь, а у суспільства - десять! Маючи згадані заповіді,

Шуба в рибі

Як тільки не називають популярну нині страву: «Оселедець в шубі», «Оселедець під шубою»; або, без конкретики - «Риба в шубі», «Риба під шубою»; або просто - «Шуба».  Пам'ятаю, на початку її популярності у наших краях, на якомусь застіллі, зачерпнув ложкою з тарілки незвичну страву - впіймалась лише «шуба», а сама риба залишилася на дні, яку слідом підхопив сусід по столу. В підсумку задовольнилися: один - шубою, інший - рибою, так і не оцінивши старання господині. Саме тоді подумалось: на біса всі складові викладати шарами, адже зайшовши в організм, вони там все одно перемішаються? А скільки часу витрачається на таке шарування? Чи не простіше всі інгредієнти перемішати, як у звичайному салаті? Втрачається естетичний вигляд? Ну і що, вам на страву дивитися чи їсти її? Скажете: гарну на вигляд страву і їсти приємно? А я вам відповім -  якщо страва смачна їстимуть незалежно від її вигляду.  Візьмемо для прикладу «Олів'є». Ніхто ж не викладає його шарами - «Ковбасою під шубою». Нав